Medel potwierdza zainteresowanie z Włoch

Medel potwierdza zainteresowanie z Włoch
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sport Italia

Gary Medel potwierdził, że pytają o niego włoskie kluby, a media na Półwyspie Apenińskim zaczęły się rozpisywać o zainteresowaniu Chilijczykiem ze strony Interu i Napoli.

Pomocnik spędził ostatni sezon w Cardiff City, ale po spadku walijskiego zespołu do Championship chciałby spróbować czegoś nowego.
 
- Jestem zawodnikiem Cardiff, ale mam otwarte drzwi do kilku innych klubów i chciałbym, by transfer doszedł do skutku. Nie było jeszcze żadnych ustaleń, ale jestem chciany we Włoszech i myślę, że to dobre opcje – wyznał 26-latek.
 
W wyścigu o podpis Medela prowadzi Inter, który musi walczyć z Napoli, Celtą Vigo, Valencią i
Beşiktaşem. Niewiadomo, czy klub kupujący zdecyduje się od razu zapłacić 11 milionów euro za kartę zawodniczą Chilijczyka, czy wypożyczy piłkarza z opcją pierwokupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy