Medel w Interze

Medel w Interze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Gary Medel jest w drodze do Mediolanu, by sfinalizować swój transfer do Interu.

Od początku lipca Włosi toczą rozmowy z Cardiff City na temat 27-letniego zawodnika, lecz w ostatnich tygodniach negocjacje bardzo się przeciągały i były pewne zwrotów. Okazuje się jednak, że całe rozmowy zakończyły się sukcesem.

Pomocnik jest już w drodze do Mediolanu, by dopełnić formalności związanych ze zmianą klubowych barw. Niewykluczone, że już jutro przejdzie testy medyczne, a następnie złoży podpis pod kontraktem.

Oznacza to, że Inter osiągnął porozumienie z Cardiff, a cała operacja, wedle doniesień mediów, ma zamknąc się w kwocie około dziesięciu milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy