Medel wróci do Hiszpanii?

Medel wróci do Hiszpanii?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Inside Spanish

Cardiff City FC w przyszłym sezonie zagrają w Championship. Tym samym działacze walijskiego klubu muszą się liczyć z faktem, że zespół mogą opuścić najlepsi zawodnicy.

Z takim zamiarem nosi się Gary Medel, który przybył do Cardiff w sierpniu zeszłego roku z Sevilli. Chilijczyk miał rządzić i dzielić w środku pola, wydatnie przyczyniając się do utrzymania w Premier League. Nie wszystko jednak poszło po myśli włodarzy i samego piłkarza. Medel, choć zagrał w 34 spotkaniach to nie może zaliczyć tego sezonu do udanych.

Popularnym „El Pitbullem” zainteresowana jest Málaga CF, która chce przed nowym sezonem poważniej się wzmocnić. Znany z dużej walki i nieustępliwości piłkarz, wyceniany jest na 11 milionów euro. Ponadto 26-latek jest reprezentantem Chile, dla której zagrał dotychczas 59 meczów i strzelił pięć goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy