MEDIA: Bayern i Inter przegrały walkę o „klejnot z Chievo”. Vignato wybrał AC Milan!

MEDIA: Bayern i Inter przegrały walkę o „klejnot z Chievo”. Vignato wybrał AC Milan!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CalcioMercato.com

Emanuel Vignato zasili wkrótce szeregi Milanu - poinformowało „CalcioMercato.com”.

Utalentowany skrzydłowy nie może pochwalić się zbyt dużym doświadczeniem na poziomie seniorskim, ale w dotychczasowych występach w Serie A oraz w rozgrywkach młodzieżowych spisywał się na tyle dobrze, że zwrócił na siebie uwagę czołowych europejskich klubów z Milanem, Interem oraz Bayernem Monachium na czele.

W ostatnich tygodniach najwięcej mówiło się, że o sprowadzenie 18-letniego zawodnika najbardziej zabiegają przedstawiciele „Rossonerich” oraz „Bawarczyków” i obecnie wiele na to wskazuje, że zwycięsko z tej walki wyszli ci pierwsi, którzy według informacji przekazanych przez „CalcioMercato.com”, pozyskają młodzieżowego reprezentanta Włoch na zasadzie transferu definitywnego za kwotę oscylującą w granicach ośmiu milionów euro.

Sam piłkarz od momentu pojawienia się poważnego zainteresowania ze strony różnych zespołów był nastawiony na pozostanie na Półwyspie Apenińskim, ponieważ uważał, że obecnie nie jest gotowy do spróbowania swoich sił w jednym z zagranicznych klubów. Z tego też powodu ekipa z Niemiec niemal od początku znajdowała się na straconej pozycji, ale mimo to próbowała podjąć walkę o jednego z najbardziej obiecujących graczy młodego pokolenia.

Emanuel Vignato rozegrał w minionym sezonie dziesięć spotkań w Serie A oraz dwanaście w Primaverze. W obu tych rozgrywkach zdobył w sumie sześć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy