MEDIA: Bellerín ma problem. Gigant już go nie chce

MEDIA: Bellerín ma problem. Gigant już go nie chce
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Jak podaje „Mundo Deportivo”, Barcelona nie będzie starała się w najbliższym czasie o transfer Héctora Bellerína.

Obrońca Arsenalu w przeszłości był już wielokrotnie łączony z powrotem do „Dumy Katalonii” (szkolił się w niej w latach 2003-2011). Za każdym razem kończyło się jednak wyłącznie na medialnych spekulacjach i obecnie 22-latek cały czas reprezentuje barwy „Kanonierów”. Powodów takiego obrotu spraw było kilka, w tym m.in. wysokie żądania finansowe londyńczyków.

Jak czytamy, obecnie Bellerín nie czuje się zbyt dobrze w Arsenalu i byłby on zainteresowany letnią przeprowadzką do Katalonii. Problem w tym, że na ten moment zainteresowania takim ruchem nie wykazuje sama Barcelona.

W zeszłym roku lider LaLiga pozyskał Nélsona Semedo, który wcześniej reprezentował barwy Benfiki. W tym momencie 24-latek jest kontuzjowany, ale działacze i sztab szkoleniowy Barcelony w pełni ufają jego umiejętnościom i mając go w składzie, nie sprowadzą Bellerína.

Niewykluczone jest oczywiście, że Hiszpan odejdzie latem z Arsenalu, ale obierze nieco inny kierunek. Jeśli chodzi o ten sezon, trzykrotny reprezentant swojego kraju rozegrał 36 spotkań w koszulce „Kanonierów”. Strzelił w nich trzy gole i zaliczył dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy