MEDIA: Dlatego Kucharczyk został odsunięty od drużyny Legii

2018-03-24 17:07:00; Aktualizacja: 6 lat temu
MEDIA: Dlatego Kucharczyk został odsunięty od drużyny Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Bartłomiej Kubiak I Maciej Kaliszuk I Twitter

Rodzimi dziennikarze przekazali nieco więcej informacji na temat odsunięcia Michała Kucharczyka od pierwszego zespołu Legii Warszawa.

Skrzydłowy został przesunięty do drużyny rezerw mistrza Polskiwskutek decyzji szkoleniowca Legii, Romeo Jozaka. Jak można byłoprzeczytać w klubowym oświadczeniu: „Trener poinformował, żedecyzja została podjęta z przyczyn niesportowych, a u jej podstawleży dobro i jedność całej drużyny. Przed ogłoszeniem decyzjitrener spotkał się z radą drużyny i przedstawił zawodnikom jejpowody”.

Tych Legia oczywiście nie podała, ale zrobiłoto kilku dziennikarzy regularnie o niej piszących.

„Powód?Z tego, co udalo mi się ustalić, chodzi o wynoszenie informacji zszatni do dziennikarzy (m.in. na temat pani psycholog)” - napisałna Twitterze Bartłomiej Kubiak ze Sport.pl.

„Nowe info:Kucharczyka naprawdę odsunęli z pierwszej drużyny Legii zawynoszenie rzeczy z szatni, co - biorąc pod uwagę jego kontakty zmediami - brzmi absurdalnie” - to z kolei wpis Mcieja Kaliszuka z„Przeglądu Sportowego”.

Przypomnijmy, że Kucharczykrozegrał w tym sezonie 32 spotkania w koszulce Legii. Zdobył w nichsiedem bramek, do których dorzucił sześć asyst.