MEDIA: Falcao dogadany z nowym klubem

MEDIA: Falcao dogadany z nowym klubem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TRT Spor

Dziennikarze TRT Spor podają, że Galatasaray osiągnęło porozumienie z Radamelem Falcao.

Zdaniem powyższego źródła strony doszły do konsensusu w sprawie indywidualnej umowy. Teraz działacze Galatasaray skupili się na negocjacjach z władzami AS Monaco. Jeśli przekonają je do rozstania z napastnikiem, 33-latek zapewne przeniesie się do Turcji. Już wcześniej pojawiały się informacje, że pozytywnie zapatruje się on na taki kierunek transferu.

O odejściu Kolumbijczyka z ASM spekuluje się od dawna. Kontrakt atakującego wygasa 30 czerwca 2020 roku i to ostatni moment, by klub z księstwa mógł cokolwiek na nim zarobić. Na przedłużenie współpracy raczej się nie zanosi.

Falcao trafił do Monaco w 2013 roku, ale później był jeszcze wypożyczany do Manchesteru United oraz Chelsea. Jego całkowity bilans w koszulce ASM to 140 występów, 83 bramki i 14 asyst. W ostatnim sezonie 33-latek strzelił 15 goli w Ligue 1.

Galatasaray jest mistrzem Turcji. Tego lata szeregi stambulskiej drużyny zasilili już m.in. Ryan Babel czy Adem Büyük.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy