MEDIA: Grosicki szykuje się do transferu

MEDIA: Grosicki szykuje się do transferu fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: The Hull Daily Mail

„The Hull Daily Mail” sugeruje, że niedzielny występ przeciwko Bristol City był prawdopodobnie ostatnim w barwach Hull City dla Kamila Grosickiego.

„Tygrysy” zremisowały z Bristol 1:1. Polski skrzydłowy wyszedł na to spotkanie w podstawowym składzie, a murawę opuścił w 77. minucie, kiedy to został zmieniony przez Maxa Sheafa. 30-latek został pożegnany przez kibiców Hull oklaskami. Zdaniem „The Hull Daily Mail” - prawdopodobnie ostatnimi dla niego na KCOM Stadium.


Na razie nie wiadomo, jaki kierunek obierze Grosicki. W niedawnej rozmowie z WP SportoweFakty przyznał on jednak, że chciałby wrócić do Premier League. - Ja chcę przede wszystkim występować w Anglii, to mój priorytet. A marzeniem jest ponowna gra w Premier League. Nie rozmawiałem jeszcze na temat mojej przyszłości z władzami klubu, wiem na pewno, że niezależnie od tego gdzie będę grał, chciałbym zabezpieczyć się dłuższą umową - powiedział skrzydłowy.

Aktualny kontrakt Polaka wygasa 30 czerwca 2020 roku. Jego bilans z tego sezonu to 37 występów w Championship, dziewięć bramek i 12 asyst.

Z Hull zapewne pożegna się również Fraizer Campbell, którego umowa jest ważna do 30 czerwca tego roku. 31-letni angielski napastnik zanotował w obecnych rozgrywkach 11 ligowych trafień, do których dorzucił sześć ostatnich podań.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy