MEDIA: Isco ma dość. Chce odejść z Realu Madryt

MEDIA: Isco ma dość. Chce odejść z Realu Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Według najnowszych doniesień „Daily Mail” przyszłość Isco znajduje się poza Realem Madryt. Hiszpan poprosił swoich przedstawicieli o skontaktowanie z władzami Manchesteru City.

To, że Isco znajduje się na celowniku „Obywateli”, nie jest żadną nowością. Do tej pory jednak hiszpański zawodnik odrzucał zainteresowanie innych klubów, tłumacząc się chęcią pozostania w Realu Madryt.

„Daily Mail” donosi jednak, że 26-latek zmienił stanowisko i obecnie nie chce być dłużej piłkarzem 13-krotnych zdobywców Pucharu Europy i Ligi Mistrzów. Czarę goryczy miał przelać fakt, ze reprezentant „La Furia Roja” w ostatni wtorek znalazł się w gronie piłkarzy odesłanych na trybuny. Na tyle rozwścieczyło to zawodnika, że mecz oglądał on w swoim domu.

Mało tego. Isco poskarżył się na swoją sytuację José Ángelowi Sánchezowi, a więc prawej ręce prezesa „Królewskich”. Piłkarz miał powiedzieć, że czuje się upokorzony i nie chce mieć dłużej nic wspólnego z Santiago Solarim.

Ponadto, po zakończeniu spotkania 26-latek miał poprosić swoich przedstawicieli o skontaktowanie się z władzami Manchesteru City w celu wybadania szans na potencjalny transfer już najbliższego lata.

W obecnym sezonie Isco wystąpił w 26 spotkaniach. Swoją obecność na boisku zaznaczył czterema golami i asystą. Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy