Media: Niespodziewany projekt duetu Smokowski-Twarowski

Media: Niespodziewany projekt duetu Smokowski-Twarowski fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Na Ekranie

Jak poinformował portal „Na Ekranie”, Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski zajmą się prowadzeniem sportowego radia internetowego.

Znani dziennikarze sportowi przed kilkoma miesiącami zszokowali większość środowiska piłkarskiego, gdy poinformowali o swoim nieuchronnym odejściu ze stacji telewizyjnej „Canal+”. Przez lata współpracy duet stał się twarzami stacji, prowadząc między innymi znany program „Liga+ Ekstra”.

Zarówno Smokowski, jak i Twarowski, muszą obecnie przecierpieć sześć miesięcy związanych z zapisem w ich kontraktach o zakazie konkurencji. W tym czasie żaden z nich nie może pojawiać się w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych lub programach internetowych. Właśnie dlatego do końca maja Smokowskiego zabraknie w programie „Misja Futbol”.

Przez wiele tygodni spekulowano na temat tego, jakiego przedsięwzięcia podejmą się obaj dziennikarze. Prawdopodobnie, gdyby przyjmowano wówczas zakłady bukmacherskie, to najniżej opłacaną opcją byłoby poprowadzenie przez nich kanału w serwisie Youtube. Plotki na temat takiego rozwiązania pojawiały się od samego początku ogłoszenia decyzji o odejściu z „Canal+” i nie były przez nikogo negowane, więc - prawdopodobnie mylnie - uznano je za prawdziwe.

Jeśli informacje przekazane przez „Na Ekranie” się potwierdzą, to Smokowski i Twarowski stworzą sportowe radio internetowe. Na jego antenie oprócz programów byłyby spotkania komentowane przez powyższy duet. Być może ich radio stanie się na czas Mistrzostw Świata w Rosji konkurencją dla komentarza TVP.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy