MEDIA: Oto faworyt do poprowadzenia Legii Warszawa

MEDIA: Oto faworyt do poprowadzenia Legii Warszawa
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez „Przegląd Sportowy”, faworytem do poprowadzenia Legii Warszawa jest Urs Fischer.

Już kilka tygodni minęło od zwolnienia Romeo Jozaka z Legii Warszawa i z perspektywy czasu można powiedzieć, że prezes stołecznego klubu, Dariusz Mioduski, podjął właściwą decyzję. Chorwata zastąpił jego rodak i asystent, Dean Klafurić i nawet tak kosmetyczna zmiana sprawiła, że gra warszawian się poprawiła. Dzisiaj Legia jest liderem LOTTO Ekstraklasy i tylko od niej zależy, czy zdobędzie mistrzostwo kraju.

Pomimo tego wydaje się, że Klafurić nie powinien marzyć o dłuższej współpracy z Legią, nawet jeśli do wygranego już Pucharu Polski dołoży tytuł mistrzowski. Właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, bezustannie poszukuje idealnego następcy dla Jozaka i najpoważniejszym obecnie kandydatem jest Urs Fischer.

Szwajcarski szkoleniowiec w czerwcu 2017 roku odszedł z FC Basel i od tamtej pory pozostaje bezrobotny. Wydaje się, że 52-latek ma spore szanse na otrzymanie oferty, bowiem doradcą Mioduskiego jest Bernhard Heusler, były prezes Basel.

Poza zagranicznymi kandydatami, jacy dotychczas przewijali się w mediach: Gheoghe Hagi (zainteresowany nim jest Rubin Kazań) i Adrián Guľa (wybrał pracę z młodzieżową kadrą Słowacji), na liście życzeń znajduje się nazwisko jednego Polaka. Dariusz Mioduski bierze pod uwagę zatrudnienie w Warszawie Michała Probierza, który jest jednak nadal związany z Cracovią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy