MEDIA: Tottenham po jedno z objawień Premier League

MEDIA: Tottenham po jedno z objawień Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mail” Tottenham jest zainteresowany pozyskaniem Abdoulaye'a Doucouré'a.

Menedżer „Kogutów”, Mauricio Pochettino, oglądał z trybun poniedziałkowe spotkanie Premier League pomiędzy Watforfordem a Chelsea (4:1), skupiając się głównie właśnie na grze francuskiego pomocnika. 25-latek pokazał się w tym meczu z naprawdę dobrej strony, notując dwie asysty.

Doucouré nie po raz pierwszy był obserwowany przez przedstawicieli Tottenhamu. Londyńczycy regularnie przyglądają się jego poczynaniom i zdaniem dziennikarzy z Wysp bardzo prawdopodobne jest, że „Koguty” latem poczynią konkretne kroki w celu jego pozyskania.

Umowa byłego młodzieżowego reprezentanta Francji z Watfordem jest ważna do 30 czerwca 2020 roku. Jego działaczom zależy na jej przedłużeniu, ale jeśli sam piłkarz zdecyduje się na transfer, szanse na to będą raczej znikome. W takim przypadku oczekiwania klubu z Vicarage Road sięgać będą ponad 20 milionów funtów.

Pomocnik gra w Watfordzie od 2016 roku, kiedy to przeniósł się na Wyspy z Rennes. W międzyczasie przebywał on jeszcze na wypożyczeniu w Granadzie. Jego bilans w koszulce „Szerszeni” to 50 meczów, osiem goli i trzy asysty (siedem trafień i trzy ostatnie podania zaliczył w tym sezonie Premier League).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy