Media: Trzech zawodników z Premier League na radarze Milanu

Media: Trzech zawodników z Premier League na radarze Milanu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Jak poinformował Alfredo Pedullà, Milan uważnie przygląda się trzem zawodnikom z Premier League.

Z uwagi na problemy zdrowotne nowego nabytku Lucasa Biglii, ale nie tylko z tego powodu, „Rossoneri” biorą pod uwagę ściągnięcie latem jeszcze jednego pomocnika. Powyższe źródło podaje, że na liście mediolańskiego klubu znajdują się nazwiska trzech zawodników. Każdy z nich występuje obecnie na Wyspach.


Jednym z kandydatów jest Yohan Cabaye. 48-krotny reprezentant Francji od 2015 roku gra w Crystal Palace, które zapłaciło za niego wtedy Paris Saint-Germain prawie 14 milionów euro. Jak czytamy, teraz mógłby być dostępny za podobne pieniądze. Bilans 31-latka z poprzedniego sezonu to 32 występy w Premier League, cztery gole i trzy asysty.


Dwie pozostałe opcje to Étienne Capoue z Watfordu oraz Nampalys Mendy z Leicester City. Ten pierwszy opuścił w poprzednich rozgrywkach raptem jedno ligowe spotkanie i w sumie aż siedmiokrotnie trafił do siatki. Bilans Mendy'ego był o wiele bardziej skromny, bo z powodu problemów zdrowotnych wyniósł raptem cztery mecze w Premier League.


Tego lata niezwykle aktywny na rynku transferowym Milan sprowadził już 10 nowych zawodników. Co prawda ostatnio „Rossoneri” nieco przystopowali ze wzmocnieniami, ale wydaje się, że pod koniec sierpnia przeprowadzą jeszcze kilka transakcji. Wszystko wskazuje na to, że jedna z nich będzie dotyczyć właśnie nowego pomocnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy