MEDIA: Zmiana strategii. Pogba wymusza transfer

MEDIA: Zmiana strategii. Pogba wymusza transfer fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jose Alvarez Haya

Jose Alvarez Haya z La Sexta sugeruje, że brak Paula Pogby w kadrze Manchesteru United na sobotni mecz towarzyski z Milanem nie wynika z problemów zdrowotnych Francuza.

Menedżer „Czerwonych Diabłów”, Ole Gunnar Solskjær, w piątek potwierdził, że pomocnik nie zagra z mediolańczykami. Norweg poinformował, że 26-latek zmaga się z drobnym urazem pleców. Haya przekonuje jednak, że sprawa wygląda nieco inaczej.

Jego zdaniem Pogba nie ma żadnej kontuzji i brak wylotu do Cardiff to wyłącznie jego decyzja. Zawodnik nie jest zadowolony z tego, że MU nie chce puścić go do Realu Madryt, na którego celowniku znajduje się od dawna. Francuz zakomunikował to Solskjærowi na jednym z treningów. Haya dodaje, że wiceprezes „Czerwonych Diabłów”, Ed Woodward, wciąż nie daje „zielonego światła” na hitowy transfer piłkarza.

Wszystko wskazuje na to, że Pogba powoli traci cierpliwość w związku z przedłużającą się sprawą przeprowadzki do Madrytu. Do pewnego momentu - zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od działaczy Realu - nie podejmował on bowiem pochopnych kroków w sprawie transferu.

Przypomnijmy, że według „Markiblisko przenosin do Realu jest Donny van de Beek, ale hiszpańscy dziennikarze informowali już, że transfery obu pomocników do Madrytu nie wykluczają się.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy