Meireles wraca do Premier League?!

Meireles wraca do Premier League?! fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Haber7

Raul Meireles rzekomo zgodził się podpisać kontrakt z Bournemouth.

Ostatnie cztery lata pomocnik spędził w Turcji, jednak niedawno zasugerowano, że odrzucił nową ofertę kontraktu od Fenerbahce. Teraz okazuje się, że Portugalczyk prawdopodobnie wróci do Premier League, gdzie występował już w barwach Liverpoolu oraz Chelsea. 

Jak informuje turecka strona "Haber7", 33-latek zwiąże się na mocy wolnego transferu z zespołem, w którym gra Artur Boruc, Bournemouth. Jednocześnie Meireles odrzucił szansę powrotu do FC Porto. 

Transakcja ma zostać potwierdzona do końca miesiąca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy