Meireles znowu w akcji! Przepiękny gol Portugalczyka [WIDEO]

Meireles znowu w akcji! Przepiękny gol Portugalczyka [WIDEO] fot. Transfery.info
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: 101GG

Raul Meireles popisał się ostatnio fantastyczną bramką.

Portugalczyk znany jest z tego, że potrafi kapitalnie uderzyć. Udało mu się to kolejny raz potwierdzić w spotkaniu Fenerbahçe z Sivassporem.

Ustawiony był przed polem karnym i otrzymał podanie od kolegi. Szybko podbił sobie piłkę i doskonałe przymierzył w dalszy róg bramkarza.

Trafienie dodatkowo zagwarantowało jego drużynie remis 2:2.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy