Melo i Jovetić na wylocie. Zagrają w jednym klubie?

Melo i Jovetić na wylocie. Zagrają w jednym klubie? fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: The Nation

Stevan Jovetić i Felipe Melo najprawdopodobniej wkrótce opuszczą Inter.

Pierwszy z nich już latem był bliski zmiany otoczenia, bowiem w ostatnich dniach sierpnia intensywne rozmowy z mediolańczykami toczyli przedstawiciele Fiorentiny. Ligowy rywal chciał wypożyczyć swojego byłego napastnika z opcją wykupu. Chociaż negocjacje były w zaawansowanej fazie, do transferu ostatecznie nie doszło.

Brazylijczyk także otrzymywał oferty w ostatnim czasie, ale zdecydował się pozostać na Giuseppe Meazza. Pomocnik nie spisuje się jednak najlepiej i w klubie chcą się z nim jak najszybciej pożegnać. Najlepiej zimą. Sytuacja jest o tyle prosta, że z końcem sezonu wygasa jego kontrakt.

Według "The Nation", obaj zawodnicy zostali zaoferowani Fiorentinie. Inter liczy, że oferując Melo w pakiecie z Joveticiem, którego pragną w Toskanii, pozbędzie się niechcianych piłkarzy, znacznie obciążających budżet płacowy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy