Messi po wygranej z Lyonem: To co zrobił Cristiano Ronaldo, było imponujące

Messi po wygranej z Lyonem: To co zrobił Cristiano Ronaldo, było imponujące fot.
Paweł Machitko
Źródło: Marca

Lionel Messi wypowiedział się po wygranej 5-1 Barcelony z Lyonem, co zagwarantowało gospodarzom awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Sam Argentyńczyk strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty, znacząco przyczyniając się do triumfu hiszpańskiego klubu.

- To co zrobił Cristiano Ronaldo i Juventus, było imponujące. Myślałem, że Atletico Madryt będzie twardsze. Ronaldo zaliczył magiczny wieczór z trzema bramkami.

- Wszyscy rywale są jednak skomplikowani. Na przykład Ajax - pokazał, że posiada niesamowity zespół pełen młodych zawodników, którzy nikogo się nie boją. Będzie trudno dalej, niezależnie od rywala. Musimy przygotować się na trudne wyzwanie.

- Od razu dobrze weszliśmy w mecz z Lyonem i szybko przemieszczaliśmy piłkę. Troszkę pocierpieliśmy, gdy strzelili bramkę. Utrudniliśmy sobie sprawę przy stałych fragmentach. Do tego czasu nie zrobili niczego na boisku. Na szczęście strzeliliśmy na 3-1 i znowu zyskaliśmy spokój. Przy bramce na 3-1 było trochę suspensu, ale na szczęście ostatecznie piłka wpadła. Wtedy zyskaliśmy dużo przestrzeni i mogliśmy przeprowadzać szybkie kontry.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy