Messi zniknie z okładki FIFY? Producenci już znaleźli następcę!

Messi zniknie z okładki FIFY? Producenci już znaleźli następcę! fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: L'Equipe

Współpraca Leo Messiego z EA Sports dobiega końca.

Argentyńczyk pozostawał twarzą najpopularniejszego symulatora piłki nożnej przez ostatnie dwa lata, jednak jego umowa właśnie się kończy i, jak informuje "L'Equipe", nie zostanie przedłużona.

Oznacza to, że producenci gry poszukują gwiazdy na okładkę FIFA 17. Naturalni następcy Messiego, Cristiano Ronaldo i Neymar, związani są już z Pro Evolution Soccer, dlatego konieczność stanowi znalezienie innego kandydata.

Z tego względu, jak informują media w Hiszpanii, następną twarzą popularnej serii stanie się James Rodriguez z Realu Madryt. Kolumbijczyk, od czasu swoich przenosin do "Królewskich", to bardzo rozpoznawalna postać w świecie piłki i wygląda na najsensowniejsze rozwiązanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy