Miał zadebiutować w LM w barwach Barcelony. Zapomniał paszportu!

Miał zadebiutować w LM w barwach Barcelony. Zapomniał paszportu! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Marlon Santos był tak podekscytowany możliwością debiutu w Lidze Mistrzów, że zapomniał wziąć ze sobą paszportu.

Brazylijczyk został wypożyczony latem z Fluminense i miał występować w drużynie rezerw "Dumy Katalonii". Dobra forma w meczach towarzyskich przed sezonem i trudna sytuacja kadrowa sprawiły jednak, że 21-latek otrzymał powołanie na mecz z Manchesterem City. Defensor był tak podekscytowany tym faktem, że zapomniał zabrać paszportu i nie poleciał wraz z drużyną do Anglii. Musiał się tam dostać późniejszym samolotem.

Na ten moment nie wiadomo, czy incydent będzie miał wpływ na pozycję Marlona. Wobec kontuzji Gerarda Piqué w pierwszym składzie na mecz z City wyjdą najprawdopodobniej Umtiti i Mascherano, a Brazylijczyk zapewne zasiądzie na ławce rezerwowych i pojawi się na boisku w przypadku problemów któregoś z nich.

Przypomnijmy, że Barcelona kilka dni temu podjęła decyzję o wykupieniu karty zawodniczej wychowanka Fluminense.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy