Michael Gardawski może wrócić do Polski

Michael Gardawski może wrócić do Polski fot. Cracovia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Michael Gardawski znowu w Polsce? To możliwe, interesuje się nim GKS Tychy - podaje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Michael Gardawski trafił do Polski w 2017 roku, podpisując kontrakt z Koroną Kielce. Przez trzy lata pomocnik rozegrał w jej koszulce 78 meczów. Potem zawodnik, który w naszym kraju najczęściej występował na lewej obronie, trafił do Cracovii. Ta przygoda udana nie była i zakończyła się na pięciu spotkaniach w lidze.

W sumie 32-latek uzbierał 80 występów w Ekstraklasie, po czym przeniósł się do PAS Giannina. W poprzednim roku dołączył z kolei do innej greckiej drużyny - Asterasu Tripolis.

W trwającym sezonie Niemiec wybiegał na murawy ligi greckiej 21 razy. Strzelił jednego gola.

Być może niebawem znowu zawita on do Polski. Zdaniem Tomasza Włodarczyka zainteresował się nim GKS Tychy i doszło już do pierwszych rozmów między stronami. „Decyzja po stronie nowych właścicieli” - napisał dziennikarz Meczyki.pl na Twitterze.

Tyszanie z dorobkiem 38 punktów zajmują aktualnie dwunaste miejsce w tabeli I ligi.

W kwietniu większościowym udziałowcem klubu z województwa śląskiego została Pacific Media Group.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy