Michał Kucharczyk bardzo blisko nowej drużyny

Michał Kucharczyk bardzo blisko nowej drużyny fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Michał Kucharczyk jest coraz bliżej dołączenia do rezerw Legii Warszawa - wynika z doniesień Legia.net.

Michał Kucharczyk jest wolnym zawodnikiem po tym, jak rozstał się z Paxtakorem Taszkent, w którego barwach rozegrał tylko cztery mecze. Od kilku tygodni panowało przekonanie, że następnym krokiem 32-latka będzie dołączenie do rezerw Legii Warszawa lub Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Najnowsze doniesienia Legia.net sugerują, że zbliżył się do tych pierwszych.

Szkoleniowiec drugiego zespołu Legii Piotr Jacek już w grudniu potwierdził, że taki temat istnieje i decyzja będzie tak naprawdę należała do doświadczonego piłkarza.

Kluczowy ma okazać się przyszły tydzień. Powyższe źródło podkreśla, że propozycja z Legii zakłada grę w rezerwach, ale również pracę trenerską.

Kucharczyk był związany z Legią między 2009 a 2019 rokiem. W jej pierwszej drużynie skrzydłowy rozegrał 349 meczów, strzelając 71 goli. Zdobył z nią pięć tytułów mistrzowskich, a także sześć Pucharów Polski.

Potem trafił do Urału Jekaterynburg, by następnie wrócić do Polski i parafować umowę z Pogonią Szczecin. Do Uzbekistanu przeprowadził się latem. Ta przygoda trwała tylko kilka miesięcy.

Rezerwy Legii rywalizują w pierwszej grupie III ligi. Mają na koncie 38 punktów - tyle samo co zajmująca pierwsze miejsce Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy