Michał Kucharczyk z głośnym powrotem?! „Temat odłożony na styczeń”

Michał Kucharczyk z głośnym powrotem?! „Temat odłożony na styczeń” fot. Adam Starszynski / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Legia.Net

Michał Kucharczyk może wrócić do Legii Warszawa. Stołeczny klub skontaktował się już ze swoim byłym zawodnikiem -informuje portal Legia.Net. Oczywiście, współpraca miałaby nieco inny charakter niż wcześniej.

Egzotyczna podróż Michała Kucharczyka do Uzbekistanu zakończyła się sporym rozczarowaniem. Doświadczony skrzydłowy nie grał regularnie w Pachtakorze Taszkient, w którym od lipca bieżącego roku zdołał zanotować zaledwie cztery występy.

Bez większego wkładu 32-latka drużyna z Taszkientu sięgnęła po 16. mistrzostwo kraju, zapewniając sobie tym samym miejsce w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. 32-latek nie będzie już świadkiem zmagań w tym turnieju.

Dziewięciokrotny reprezentant Polski rozwiązał za porozumieniem stron umowę, która miała początkowo obowiązywać do 31 grudnia 2024 roku. 

Kucharczyk przebywa od kilku tygodni w ojczyźnie. Był widoczny nawet na meczu Legii Warszawa z Wartą Poznań, gdy świętowano 50. rocznicę istnienia Żylety.

Weteran ma wolną rękę do poszukiwania nowego pracodawcy. Powrót na wysoki poziom może być dla niego trudny. Podczas ostatniego sezonu w Pogoni Szczecin grał niewiele, znajdując się wielokrotnie poza kadrą meczową.

Jak donosi portal Legia.Net, pomocną dłoń do 32-latka może wyciągnąć Legia Warszawa, która kontaktowała się już w tej sprawie.

W założeniach Kucharczyk miałby dołączyć do trzecioligowych rezerw, walczących o awans. Taki ruch nie byłby żadnym novum. W zespole Piotra Jacka występują już Adam Ryczkowski, Robert Pich czy Mateusz Możdżeń.

32-latek z podjęciem decyzji poczeka do stycznia. Na stole ma również inne propozycje.

Kucharczyk zaliczył w barwach „Wojskowych” 349 spotkań, 71 bramek i 58 asyst. Okres ten okrasił pięcioma mistrzostwami i sześcioma Pucharami kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy