Michał Nalepa bez transferu do Championship przez... wzrost

Michał Nalepa bez transferu do Championship przez... wzrost fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” Barnsley zrezygnowało z pozyskania Michała Nalepy ze względu na jego zbyt niski wzrost.

Niedawno 25-letni pomocnik pożegnał się z Arką Gdynia. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Ekipa z Trójmiasta spadła z Ekstraklasy, ale sam Nalepa ma za sobą dobry sezon. W jego trakcie wybiegał na ligowe murawy 36 razy. W tym czasie zdobył siedem bramek i zanotował trzy asysty.

Nalepą zainteresowało się Barnsley, które zakończyło ostatnie rozgrywki na 21. miejscu w tabeli Championship. Transfer jednak najprawdopodobniej nie stanie się faktem.

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, angielski klub naprawdę mocno rozważał ściągnięcie do siebie Nalepy. Przeprowadzona przez Barnsley analiza gry Polaka wskazywała na to, że do transferu dojdzie. Ostatecznie jednak stwierdzono, że Nalepa jest zbyt niski do gry w środku pola w Championship, która słynie z fizyczności. Dodajmy, że pomocnik ma 170 centymetrów wzrostu.

Barnsley nie zaproponuje 25-latkowi kontraktu. Na rozstrzygnięcie tego, gdzie zagra on w nowym sezonie, trzeba więc jeszcze trochę poczekać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy