Michał Nalepa bez transferu do Championship przez... wzrost

Michał Nalepa bez transferu do Championship przez... wzrost fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” Barnsley zrezygnowało z pozyskania Michała Nalepy ze względu na jego zbyt niski wzrost.

Niedawno 25-letni pomocnik pożegnał się z Arką Gdynia. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Ekipa z Trójmiasta spadła z Ekstraklasy, ale sam Nalepa ma za sobą dobry sezon. W jego trakcie wybiegał na ligowe murawy 36 razy. W tym czasie zdobył siedem bramek i zanotował trzy asysty.

Nalepą zainteresowało się Barnsley, które zakończyło ostatnie rozgrywki na 21. miejscu w tabeli Championship. Transfer jednak najprawdopodobniej nie stanie się faktem.

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, angielski klub naprawdę mocno rozważał ściągnięcie do siebie Nalepy. Przeprowadzona przez Barnsley analiza gry Polaka wskazywała na to, że do transferu dojdzie. Ostatecznie jednak stwierdzono, że Nalepa jest zbyt niski do gry w środku pola w Championship, która słynie z fizyczności. Dodajmy, że pomocnik ma 170 centymetrów wzrostu.

Barnsley nie zaproponuje 25-latkowi kontraktu. Na rozstrzygnięcie tego, gdzie zagra on w nowym sezonie, trzeba więc jeszcze trochę poczekać.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy