Michał Pazdan o występie reprezentanta Polski przeciwko Austrii. „Był zagubiony, podejmował błędne wybory”

2024-06-21 21:04:46; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Michał Pazdan o występie reprezentanta Polski przeciwko Austrii. „Był zagubiony, podejmował błędne wybory” Fot. Photografeus / Shutterstock.com
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek Źródło: Kanał Sportowy [YouTube]

Michał Pazdan podczas transmisji na żywo w Kanale Sportowym zwrócił uwagę na kiepski występ Bartosza Slisza w meczu z Austrią.

Polska przegrała z Austrią (1:3) w swoim drugim meczu na EURO 2024. Tym samym szanse podopiecznych Michała Probierza na awans z grupy drastycznie zmalały i na ten moment wydają się już tylko iluzoryczne.

W wyjściowej jedenastce „Biało-Czerwonych” przy okazji piątkowego starcia na Stadionie Olimpijskim w Berlinie znalazł się Bartosz Slisz, który poprzednie spotkanie z Holandią rozpoczął na ławce rezerwowych.

25-letni pomocnik na co dzień występujący w amerykańskim zespole Atlanta United zastąpił w składzie Tarasa Romanczuka, co zdaniem Michała Pazdana było błędną decyzją selekcjonera naszej kadry.

- Podejrzewam, że obrońcy lepiej się czuli z Romanczukiem. Slisz w ogóle nie czuł boiska, był zagubiony, podejmował błędne wybory - stwierdził były reprezentant Polski w Kanale Sportowym.


Slisz zakończył swój występ na kwadrans przed upływem podstawowego czasu gry. Murawę opuszczał z żółtą kartką na koncie. Zdaniem wielu był jednym z najsłabszych ogniw reprezentacji Polski w meczu z Austrią.

Po porażce w drugim starciu na tegorocznych Mistrzostwach Europy zespół dowodzony przez Michała Probierza ma nikłe szanse na wyjście z grupy.

***

Co musi się stać, aby Polska wyszła z grupy? Nikłe szanse reprezentacji Polski

***

Polaków czeka jednak jeszcze jeden pojedynek. We wtorek 25 czerwca na Signal Iduna Park w Dortmundzie stawią czoła Francuzom. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00.