2024-10-07 09:05:50; Aktualizacja: 2 godziny temu
Michał Skóraś nie wykorzystał otrzymanej szansy. Kuriozalne pudło skrzydłowego [WIDEO] Fot. Eleven Sports 4
Norbert Bożejewicz Źródło: Transfery.info

Michał Skóraś nie wykorzystał stuprocentowej okazji do wyprowadzenia Club Brugge na prowadzenie w meczu przeciwko Royale Union St. Gilloise (1:1).

Wychowanek Lecha Poznań nie zaliczył imponującego wejścia do belgijskiego zespołu. Na szczęście z czasem zaczął otrzymywać coraz większą liczbę szans i zaczął odwdzięczać się notowanymi trafieniami oraz asystami.

Niestety Michał Skóraś nie poszedł za ciosem w rozpoczętych rozgrywkach, w których pełnił funkcję rezerwowego.

Z tego też powodu z lekkim zdziwieniem przyjęto fakt, że został desygnowany przez trenera Nicky'ego Hayena do gry od pierwszych minut w starciu z Royale Union St. Gilloise.

24-letni skrzydłowy starał się wszelkimi możliwymi sposobami odwdzięczyć za otrzymaną okazję i był bardzo bliski zrealizowania swojego planu w pierwszej połowie, kiedy to stanął przed stuprocentową szansą do wyprowadzenia drużyny na prowadzenie.

Nie zdołał jej jednak wykorzystać, co w finalnym rozrachunku przełożyło się na zanotowanie remisu przez Club Brugge.

Skóraś pomimo zmarnowanej jedenastki spędził na boisku pełne 90 minut.