Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Michał Świerczewski [Twitter]

Raków Częstochowa odpadł w słabym stylu w ćwierćfinale Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Po spotkaniu w mocnych słowach sytuację skomentował właściciel mistrza kraju, Michał Świerczewski. „Staliśmy się ligowym średniakiem” - napisał biznesmen.

Raków Częstochowa stosunkowo udanie rozpoczął sezon, gwarantując sobie miejsce w fazie grupowej Ligi Europy. Zarząd zamierzał przygotować odpowiednio drużynę do zmagań na kilku frontach, w czym miały pomóc transfery.

Ruchy mistrza Polski na papierze wyglądały naprawdę mocno. Boiskowa weryfikacja okazała się jednak brutalna.

Częstochowianie nie popisali się w grupowej rywalizacji w europejskim turnieju. W dodatku nie potrafili ustabilizować formy w lidze. W ćwierćfinale krajowego pucharu nastąpił kolejny mocny cios.

„Medaliki” w dwóch ostatnich edycjach pucharu docierały do finału. Już w lutym marzenie to wybił im z głowy Piast Gliwice triumfujący 3:0.

Bolesna porażka z pewnością wpłynęła na notowania Szwargi, którego posada ma być zagrożona.

***

Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa

***

Właściciel Rakowa, Michał Świerczewski, po wtorkowym spotkaniu opublikował emocjonalny wpis.

„Niestety, staliśmy się ligowym średniakiem. Nie ma sensu się oszukiwać, to nasz najpoważniejszy kryzys od 2016 roku. Zebrałem wtedy trochę doświadczeń. Spróbujemy tą sytuacją zarządzić” - napisał polski biznesmen.

Drużyna z Limanowskiego zajmuje obecnie szóstą lokatę w lidze. Do pierwszej Jagiellonii Białystok traci sześć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy