Michał Żewłakow gorzko o transferze Legii Warszawa: Nie wydaje mi się, by dał coś nowego

Michał Żewłakow gorzko o transferze Legii Warszawa: Nie wydaje mi się, by dał coś nowego fot. Lukasz Laskowski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Michał Żewłakow udzielił wywiadu dla „Przeglądu Sportowego”. Tam wypowiedział się między innymi na temat wzmocnień Legii Warszawa.

Legia Warszawa wygrała w tym sezonie Puchar Polski i jest o krok od zapewnienia sobie wicemistrzostwa Polski. Przy Łazienkowskiej skupiają się zatem powoli na kolejnym sezonie, a tu celem będzie awans do fazy grupowej europejskich pucharów.

Choć do zakończenia rozgrywek zostały jeszcze dwie kolejki, to już teraz wiadomo, że na Łazienkowską trafią dwaj zawodnicy z innych ekip Ekstraklasy, a więc Marc Gual (Jagiellonia Białystok) oraz Patryk Kun (Raków Częstochowa).

Na ich temat wypowiedział się Michał Żewłakow w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

- Gual wniesie do zespołu jakość. Kun powinien być solidnym zmiennikiem, zna realia ligi, ale nie wydaje mi się, by dołożył do drużyny coś, czego jeszcze w niej nie ma albo nie było - przyznał.

- Jeśli Legia chce realnie myśleć o funkcjonowaniu na najwyższym poziomie w lidze i w pucharach, potrzebuje solidnych ligowców – to buduje rywalizację, ale i daje większe możliwości trenerowi. Szczególnie będzie to ważne w pierwszych miesiącach - stwierdził.

Legia Warszawa kolejny mecz Ekstraklasy rozegra w sobotę. Wtedy zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

Cały wywiad można zobaczyć w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy