Michniewicz stara się o pracę w... Sunderlandzie!

Michniewicz stara się o pracę w... Sunderlandzie! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sunderland Echo

„Sunderland Echo” umieścił Czesława Michniewicza na wąskie liście kandydatów ubiegających się o stanowisko menadżera „Czarnych Kotów”.

Włodarze angielskiej drużyny od dłuższego czasu poszukują następcy Davida Moyesa. Szkot podał się do dymisji tuż przed zakończeniem sezonu, który zakończył się dla ekipy ze Stadium of Light spadkiem do Championship.

Dziennikarze „Sunderland Echo”, w związku z tym, że nowe nazwisko menadżera „Czarnych Kotów” nie jest znane, pokusili się o stworzenie krótkiej listy szkoleniowców, którzy ubiegają się o to stanowisko. Dość niespodziewanie umieszczony na niej został Czesław Michniewicz.

Szanse byłego trenera między innymi Bruk-Bet Termaliki oraz Pogoni Szczecin na przejęcie angielskiego klubu nie są jednak duże. Można to wywnioskować z krótkiej notki charakteryzującej 47-latka, gdzie możemy przeczytać, że „Polski Mourinho chce podjąć się pracy w Sunderlandzie. Biorąc pod uwagę jego dorobek, to raczej rzemieślnik z Europy Wschodniej niż szef Manchesteru United. Najprawdopodobniej jego największymi sukcesami w 13-letniej karierze zawodowej jest wygranie Puchar i Superpuchar Polski z Lechem Poznań, mistrzostwa kraju z Zagłębiem Lubin oraz występ z tym klubem w eliminacjach Ligi Mistrzów w sezonie 2007/2008. Jedynym plusem jego kandydatury jest to, że nie ma pracy”.

Nie da się ukryć, że brytyjscy dziennikarze nisko oceniają umiejętności Michniewicza i znacznie wyżej w ich notowaniach stoją akcje pozostałych kandydatów - Titusa Bramble'a, Alexa McLeisha i Eddiego Newtona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy