Miesiąc temu był na testach w United, teraz przechodzi do Evertonu

Miesiąc temu był na testach w United,  teraz przechodzi do Evertonu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Sports

Mason Holgate dołączy do Evertonu.

18-latek przebywa aktualnie w Liverpoolu, gdzie jest poddawany badaniom lekarskim, niezbędnym do finalizacji transferu. "The Toffees" zapłacą za młodego obrońcę milion funtów, a jego dotychczasowy pracodawca - Barnsley FC - zapewnił sobie najprawdopodobniej procent z następnej sprzedaży. 

Anglik, który wyróżnił się w minionej kampanii League One, przebywał miesiąc temu na testach Manchesterze United, lecz "Czerwone Diabły" nie zdecydowały się na jego angaż. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiały także Bournemouth oraz Aston Villa, ale to Everton okazał się najbardziej konkretny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy