Miguel Gutiérrez opcją rezerwową dla giganta. Okazja

Miguel Gutiérrez opcją rezerwową dla giganta. Okazja fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Miguel Gutiérrez, który tak dobrze radzi sobie w Gironie, przykuł uwagę Bayernu Monachium. W stolicy Bawarii postrzegają Hiszpana jako opcję B na lewą stronę obrony - donosi „Bild”.

Alphonso Davies żąda zbyt wiele, jak na wyobrażenia sterników mistrza Niemiec, dlatego klub praktycznie pogodził się z utratą gwiazdy reprezentacji Kanady.

Obecnie trwają poszukiwania następcy lewego obrońcy, a kandydatów na ten moment jest dwóch.

Listę życzeń otwiera Theo Hernández, za którego jednak AC Milan oczekuje 100 milionów euro i mimo że Bawarczycy wierzą, że uda się im go zdobyć za 60-70 milionów, przygotowano opcję rezerwową.

Plan B zakłada angaż wyróżniającego się w tym sezonie Miguela Gutiérreza.

Hiszpan jest związany z Gironą i z pewnością byłby dostępny za połowę wyceny Francuza ustanowionej przez Niemców. To zatem bardzo atrakcyjna alternatywa.

Problem w tym, że 22-latek na brak chętnych nie może narzekać. Zainteresowanie nim wykazują Manchester United oraz Manchester City.

Jednocześnie byłego młodzieżowego reprezentanta „La Furia Roja” ma prawo odzyskać Real Madryt. „Królewscy” przy sprzedaży zapewnili sobie opcję odkupu za sumę ośmiu milionów euro.

Gutiérrez w bieżącej kampanii rozegrał 31 meczów, zdobył bramkę i zanotował sześć asyst.

***

Nowy dyrektor sportowy Bayernu Monachium chce tego trenera. Ekskluzywny plan B

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy