Miguel Veloso w Primera División?!

Miguel Veloso w Primera División?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: FutbolUkraine

Miguel Veloso ma zostać zawodnikiem Villarrealu.

O jego transferze z Dynama Kijów do silniejszej ligi europejskiej spekulowano od wielu miesięcy. Jeśli dojdzie do finalizacji transakcji, zakończy się niespełna czteroletnia przygoda reprezentanta Portugalii z ukraińską piłką. 

Negocjacje prowadzone obecnie między stronami znajdują się już podobno na finalnym etapie. Veloso będzie kosztował Hiszpanów około trzech milionów euro. Niejasna pozostaje obecnie długość i wartość kontraktu, jaki podpisze w Villarrealu.

Przed przygodą na Ukrainie pomocnik, oprócz ojczyzny, przez dwa lata grał jeszcze w lidze włoskiej. Dla Genoi wystąpił w 49 spotkaniach ligowych, zdobył dwie bramki i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy