Miguel Vilallta w KKS Lech Poznań!

Miguel Vilallta w KKS Lech Poznań!
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Dziś w Poznaniu zjawił się długo oczekiwany reprezentant Peru- Miguel Vilallta. Były zawodnik Sportingu Cristal miał zjawić się w wielkopolsce już ponad miesiąc temu. Jego przybycie było co chwila odkładane. Of(...)

Dziś w Poznaniu zjawił się długo oczekiwany reprezentant Peru- Miguel Vilallta. Były zawodnik Sportingu Cristal miał zjawić się w wielkopolsce już ponad miesiąc temu. Jego przybycie było co chwila odkładane. Oficjalnie mówiło się o problemach z wizą, której rzekomo zawodnik nie mógł otrzymać. Nieoficjalnie, chodziło o zainteresowanie wielelu klubów, nietylko z europy. Jednym z nich był holenderski Az Alkmaar. Nareszcie dla trenera Franciszka Smudy i działaczy "Nowego Lecha", Peruwiańczyk przybył do Polski.

Gdy trener Smuda obejmował funkcję szkoleniowca "Kolejorza", otrzymał kasętę z występami Miguela. Popularny "Franz" był pod wrażeniem umiejętności Vilallty i za wszelką cenę chciał go sprowadzić do KKS. W związku z małą ilością obrońców w Lechu, każdy zawodnik prezentujący przyzwoite umiejętności jest "na wagę złota". Pojawiła się także możliwość odejścia z klubu Bartosza Bosackiego, jednak reprezentant Polski zdecydował się pozostać w Poznaniu.

Do podpisania kontraktu powinno dojść w przyszłym tygodniu a sam Villallta dojechał już do Wronek, gdzie do meczu z Wisłą Płock przygotowywać się będzie zespół Lecha Poznań. Peruwiańczyk o godzinie 18:00 wyjdzie wraz z całą drużyną na przedmeczowy rozruch.

Podczas łączenia się Amici i Lecha, nowych pracodawców znalazło sobie aż sześciu obrońców: Błażej Telichowski i Mariusz Mowlik( obaj Groclin), Zbigniew Wójcik( Zawisza), Andersson( Pogoń Szczecin) oraz Jarosław Bieniuk i Piotr Dziewicki( Turcja)
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy