Mikel odchodzi z Chelsea. Testy medyczne!

Mikel odchodzi z Chelsea. Testy medyczne!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Daily Mail

Mikel John Obi opuści Chelsea w zimowym oknie transferowym.

29-letni Nigeryjczyk nie znajduje się w planach Antonio Conte i w tym sezonie ani razu nie pojawił się na boisku. Jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2017 roku, ale nowego pracodawcę może znaleźć już teraz - „The Blues” dali na to „zielone światło”.

Mikel rozmawiał z Valencią, Marsylią i Interem, jednak wbrew wcześniejszym informacjom najprawdopodobniej zdecyduje się na ofertę z Chin i podpisze trzyletnią umowę z Tianjin TEDA. Zagwarantuje ona mu 140 tysięcy funtów tygodniowo.

Do całkowitego porozumienia brakuje jeszcze kilku szczegółów. Defensywny pomocnik przejdzie jednak dzisiaj testy medyczne, by w razie ustalenia warunków umowy być gotowym do jej podpisania. Powinno do tego dojść w najbliższych dniach.

Mikel do Chelsea przeniósł się latem 2006 roku z Lyn Oslo za 20 milionów euro, co do dzisiaj stanowi największy transfer w historii ligi norweskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy