Milan Borjan pomaga podczas pandemii kronawirusa

Milan Borjan pomaga podczas pandemii kronawirusa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mozzart Sport

Były bramkarz Korony Kielce, a obecnie kapitan Crvenej zvezdy Milan Borjan nie siedzi w trakcie pandemii koronawirusa z założonymi rękami. Reprezentant Kanady pochodzenia serbskiego włączył się w pomoc w walce z chorobą.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że niemalże w każdym zakątku świata przerwane zostały ligowe rozgrywki. Podobnie sytuacja ma się w Serbii, gdzie piłkarze również są w trakcie ligowej pauzy.

Nie oznacza to jednak, że próżnują. Na pomoc ruszył kapitan i zarazem bramkarz Crvenej zvezdy, Milan Borjan. Kanadyjczyk postanowił zostać wolontariuszem. Ponadto włączył się do akcji zbierania pieniędzy na testy i respiratory.

- Lubię pomagać. Taki po prostu jestem. Nie jestem osamotniony. Do akcji włączyli się też inni piłkarze naszej drużyny. Ponadto jest z nami też trener Dejan Stanković. Nie mogę opisać swojej radości, kiedy dostarczam codziennie paczki z jedzeniem dla osób starszych i były gwiazd Crveny. Muszę też z tego miejsca wyrazić podziw i szacunek dla pozostałych osób, które się angażują. Bardzo wam za to dziękuję - powiedział dla "Mozzart Sport".

Pandemia koronawirusa w Serbii powoli słabnie. Piłkarze mają nadzieję, że już wkrótce będzie im dane wrócić na ligowe boiska. Oczywiście mecze będą odbywały się bez udziału publiczności.

- Czekamy na wznowienie ligi. Na razie trenujemy indywidualnie. Mamy też świadomość, że na początku może być trudno. Na pewno potrzeba czasu, by wskoczyć na odpowiedni rytm. Na razie czekamy na dobre wieści - skwitował Borjan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy