Milan czeka nowa rewolucja. Działacze odejdą z klubu

Milan czeka nowa rewolucja. Działacze odejdą z klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano pisze o „nowej rewolucji”, która szykuje się w Milanie.

W najbliższych dniach z włoskim klubem pożegna się Zvonimir Boban. 51-latek pełni na San Siro posadę dyrektorską, będąc odpowiedzialnym za nadzór całego pionu sportowego. Na tym jednak nie koniec, ponieważ z Milanu chce odejść również Paolo Maldini. Legenda „Rossonerich” jest dyrektorem technicznym.

Romano podkreśla, że prezes Ivan Gazidis pracuje nad tym, by szkoleniowcem drużyny od nowego sezonu był Ralf Rangnick.

Informacje na temat niesnasek między kierownictwem Milanu pojawiały się już wcześniej. Wspomniany Boban skrytykował działania Gazidisa na łamach „La Gazzetta dello Sport”, sugerując, że wkraczały w jego kompetencje. Nie spodobało się to zarówno Chorwatowi, jak i Maldiniemu. Wszystko wskazuje na to, że obu lada moment nie będzie w klubie.

Prowadzony przez Stefano Pioliego zespół Milanu z dorobkiem 36 punktów zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy