Milan znalazł następcę Luiza Adriano?!

Milan znalazł następcę Luiza Adriano?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sky Sports Italia

Milan rozważa sprowadzenie Anwara El Ghaziego.

Zespół z San Siro prawdopodobnie opuści Luiz Adriano,który jest bliski przenosin do Chin. Jak informuje "Sky Italia", Włosi znaleźli już zawodnika będącego w stanie go zastąpić. 

Klubowi skauci obserwują 20-letniego El Ghaziego nieprzerwanie od początku obecnego sezonu i uznali, że byłby on dobrym wzmocnieniem składu. Nominalną pozycją Holendra jest skrzydło, jednak może występować również jako środkowy napastnik, w czym pomagają mu dobre warunki fizyczne.

Uważa się, że chcąc sprowadzić zawodnika do siebie, niezbędne będzie wydanie sumy na poziomie około 7,5 miliona euro. Przeznaczenie tej kwoty na 20-latka zależy jednak w głównej mierze od losów Luiza Adriano, na którym Milan chce zarobić pokaźną sumę pieniędzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em Nenad Bjelica na wylocie z NK Osijek Nenad Bjelica na wylocie z NK Osijek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy