Milik powiedział „tak” Juventusowi

Milik powiedział „tak” Juventusowi fot. SSC Napoli
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Romeo Agresti

Jak donosi Romeo Agresti, Arkadiusz Milik jest zdecydowany na transfer do Juventusu.

W kierunku polskiego napastnika, którego umowa z Napoli wygasa 30 czerwca 2021 roku, spogląda kilka klubów. Juventus od początku był w grupie ekip, z którymi najmocniej łączono Milika. Z doniesień Agrestiego wynika, że obecnie to właśnie on jest najbliżej pozyskania 26-latka.

Według włoskiego dziennikarza Milik dał „zielone światło” na przenosiny do ekipy mistrza Włoch i przeprowadzenie transferu zależy już tylko od tego, czy i kiedy Juventus dojdzie do porozumienia z Napoli.

Początkowo władze Napoli dawały do zrozumienia, że rozstaną się z Milikiem tylko za gotówkę i żadna wymiana nie wchodzi w grę. „Azzurri” zmienili teraz zdanie i taki scenariusz jest możliwy. O ile oczywiście Juventus przedstawi atrakcyjną ofertę. Klub z Neapolu odrzucił już możliwość pozyskania Cristiana Romero.

Obecnie trwają rozmowy na temat włączenia do transakcji Luki Pellegriniego lub Federico Bernardeschiego. Napoli może być zainteresowane szczególnie tym drugim.

Juventus przygotowuje odpowiednią propozycję.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy