Milik powoli przekonuje się do transferu

Milik powoli przekonuje się do transferu fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Nicolò Schira zapewnia, że nadal nie można wykluczyć przenosin Arkadiusza Milika z SSC Napoli do Romy. Kluczowe jest bowiem tutaj nastawienie Polaka, który ma coraz poważniej myśleć o wyjeździe do stolicy Włoch.

Nie tak dawno pojawiły się informacje, jakoby 26-latek odrzucił lukratywną ofertę rzymian, blokując w ten sposób łącznie aż trzy transfery. Poza reprezentantem „Biało-Czerwonych” kluby zmienić mieli bowiem Edin Džeko i Mattia De Sciglio.

Teraz sytuacja wygląda zgoła odmiennie. Według Schiry środkowy napastnik ekipy spod Wezuwiusza cały czas ma na biurko propozycję pięcioletniej umowy z roczną pensją na poziomie 4,5 miliona euro netto plus bonusy.

Ponadto neapolitańczycy zdążyli już dać Romie „zielone światło” na bezpośrednie negocjacje obu stron, a wszystko za sprawą porozumienia między klubami, dzięki któremu obecny pracodawca zawodnika może zarobić na wypożyczeniu z obowiązkiem kupna łącznie 25 milionów euro.

To, co jednak najistotniejsze, to fakt, iż Milik ma powoli przekonywać się do pomysłu wzięcia udziału w transferze na Stadio Olimpico. W związku z tym zaplanowano już rozmowy z jego agentem.

Dodajmy, że jeśli konsensus zostanie wypracowany, dwie pozostałe operacje także będą mogły dojść do skutku. Przypomnijmy, że Bośniak ma trafić do Juventusu, zaś Włoch do Romy.

Nasz rodak z SSC Napoli związany jest od sierpnia 2016 roku. Przez ten czas rozegrał on 122 spotkania, zdobył 48 bramek i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy