Milik przybliża się do Premier League. Kolejny klub zainteresowany

Milik przybliża się do Premier League. Kolejny klub zainteresowany fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Arkadiusz Milik znalazł się ponownie w orbicie zainteresowań Evertonu - uważa Gianluca Di Marzio.

Reprezentant Polski znajdował się przed kilkoma dniami już właściwie jedną nogą w Romie. Szereg zawirowań powstałych po przejściu przez napastnika części testów medycznych spowodował jednak, że środkowy napastnik nie przeniósł się na Stadio Olimpico. W efekcie ma teraz już niewiele czasu na znalezienie drogi ucieczki z Napoli, gdzie w przypadku pozostania zostałby zmuszony do przesiedzenia pierwszej części rozgrywek na ławce rezerwowych lub trybunach.

Ostatnie informacje pojawiające się w mediach dają nadzieję na to, że 26-letniemu zawodnikowi uda się ostatecznie zmienić otoczenie na początku października. Nie tak dawno Fabrizio Romano poinformował, że chęć nawiązania współpracy z Arkadiuszem Milikiem wyraził Tottenham, a teraz Gianluca Di Marzio uważa, że także Everton jest ponownie zainteresowany usługami Polaka.

Zespół z niebieskiej części Liverpoolu pojawił się w gronie klubów mogących zakontraktować środkowego napastnika już przed kilkoma miesiącami, ale dopiero teraz może wyrosnąć na jednego z faworytów po tym, jak nasz piłkarz jest już praktycznie postawiony pod ścianą.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że ekipa z Goodison Park mogłaby pozyskać 26-latka na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu po wcześniejszym przedłużeniu przez niego umowy z Napoli.

Milik w przypadku przenosin do Evertonu nawiązałby ponownie współpracę z Carlo Ancelottim, który prowadził drużynę ze Stadio San Paolo w latach 2018-2019.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy