Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie

Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie fot. SSC Napoli
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Arkadiusz Milik chce odejść z SSC Napoli już w styczniu. Zważywszy na ten fakt, Polak odbył spotkanie z władzami klubu, którego celem było określenie stanowiska w sprawie dalszej przyszłości zawodnika.

26-latek ma za sobą minimum trzy nieudane transfery podczas minionego okna transferowego. Mógł trafić do Juventusu, Romy lub Fiorentiny, a ostatecznie pozostał na Stadio San Paolo.

To sprawiło, że został on odsunięty od zespołu i taki stan rzeczy nie zmieni się przynajmniej do stycznia. Mimo wszystko środkowy napastnik nie traci optymizmu.

Polak jest regularnie powoływany do kadry narodowej, ale w celu optymalnego przygotowania do przyszłorocznego EURO, potrzebuje występów w klubie. W związku z tym zawodnik umówił się na spotkanie z władzami SSC Napoli.

Oprócz Arkadiusza Milika, wzięli w nim udział jego agenci oraz Aurelio De Laurentiis (prezes), Andrea Chiavelli (dyrektor generalny) i Cristiano Giuntoli (dyrektor sportowy).

Jak informuje Gianluca Di Marzio, zawodnik jasno określił swoje stanowisko. Celuje on w styczniowy transfer i zaakceptuje propozycję korzystną nie tylko dla jego przyszłości, ale i „Błękitnych”. Jednocześnie odrzucił on ofertę przedłużenia umowy, co pozwoliłoby neapolitańczykom na umocnienie swojej pozycji negocjacyjnej.

Wstępnie porozumienie zostało osiągnięte i teraz należy czekać na pierwsze zakusy ze strony innych ekip. Gdy już do tego dojdzie, klub ze Stadio San Paolo dokona wyceny 54-krotnego reprezentanta Polski.

Milik w koszulce SSC Napoli rozegrał łącznie 122 spotkaniach, w których zdobył 48 bramek i posłał pięć ostatnich podań. Z racji faktu, że jego kontrakt obowiązuje tylko do czerwca 2021 roku, w styczniu będzie jedyna okazja do zarobku na sprzedaży gracza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy