Mistrzowie Niemiec zauroczeni obrońcą. Pozostaje dogadać się z PSG
2025-02-19 10:34:38; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Bayer Leverkusen latem pozyskał z Paris Saint-Germain Nordiego Mukiele. Najemca karty zawodniczej przekonał się do umiejętności obrońcy i chce go wykupić – donosi „Kicker”.
Według jednego z najpopularniejszych dzienników piłkarskich u naszego zachodniego sąsiada mistrzowie Niemiec rozpoczęli już nawet negocjacje z hegemonem Ligue 1 w kwestii osiągnięcia porozumienia. „Aptekarze” kują żelazo, póki gorące. Z ich perspektywy najlepiej, żeby punkt wspólny został osiągnięty jeszcze wiosną.
27-latek sprawdza się w zespole Xabiego Alonso jako wielofunkcyjny zadaniowiec. Z powodzeniem realizuje powierzane mu zadania taktyczne na środku obrony, po prawej stronie formacji, a nawet na wahadle.
Choć nie jest to pierwszoplanowy zawodnik, to władze Bayeru wierzą, że mają w rękach piłkarza mogącego stanowić idealne uzupełnienie kadry na przyszłość. Teraz pozostaje poczekać na stawiane przez firmy oczekiwania co do kwoty odstępnego.Popularne
Kontrakt jednokrotnego reprezentanta Francji z PSG obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. Przy okazji wcześniejszych rozmów z Bayerem nie włączono do umowy klauzuli wykupu.
Statystyki wychowanka Stade Lavallois z przeszłością w Montpellier oraz RB Lipsk za bieżącą kampanię to gol i asysta w 17 występach.
Do siatki trafił w zwycięskim meczu z Inter Mediolan. Finalne podanie także zaliczył w Lidze Mistrzów podczas przegranej konfrontacji z Atlético Madryt.











![Transfery - Relacja na żywo [12/01/2026]](img/photos/114056/170x113/relacja-12012026.jpg)


![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)


![Transfery - Relacja na żywo [12/01/2026]](img/photos/114056/90x60/relacja-12012026.jpg)


![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)





