Mistrzowski medal za minutę gry

Mistrzowski medal za minutę gry fot. PSG
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS

Pomimo tego, że Jesé Rodríguez zagrał w tym sezonie ligi francuskiej zaledwie minutę, przysługuje mu medal za mistrzostwo zdobyte wspólnie z Paris Saint-Germain.

Panująca na całym świecie pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że na początku tygodnia władze Ligue 1 podjęły decyzję, by zakończyć sezon. Tytuł mistrzowski został przyznany Paris Saint-Germain.

Jednym z największych wygranych tej decyzji jest Jesé Rodríguez. Zawodnik, który od sierpnia przebywa na wypożyczeniu w Sportingu, również otrzyma medal.

Nie byłoby pewnie w tej sytuacji nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Hiszpan rozegrał w tym sezonie zaledwie minutę. Zdarzenie miało miejsce w czwartej kolejce zakończonych rozgrywek, kiedy to PSG mierzyło się z FC Metz. Stołeczny klub wygrał to spotkanie w stosunku 2-0, a skrzydłowy pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry.

Później występował już tylko w Portugalii. Tam rozegrał łącznie 17 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy