Młody Brazylijczyk rozchwytywany. Chcą go Bayer i Juventus

Młody Brazylijczyk rozchwytywany. Chcą go Bayer i Juventus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kicker

Utalentowany Kaio Jorge już wcześniej znajdował się na celowniku Juventusu. Teraz do gry o jego podpis włączył się także Bayer Leverkusen.

Choć 18-latek rozegrał w dorosłej piłce zaledwie sześć spotkań, to i tak walczą o niego topowe kluby. Już jakiś czas temu mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony Juventusu, o czym wspominał prezydent Santosu. Okazuje się, że teraz do gry włączył się teraz następny podmiot.

Mowa o Bayerze Leverkusen, o czym donoszą niemieckie media. Wspomniany zespół jest wszystkim doskonale znany z tego, że pozyskuje do siebie młodych piłkarzy, których promuje, by w przyszłości sprzedać z zyskiem. Podobnie może być i w tym przypadku.

Żadna wiążąca decyzja do tej pory nie zapadła. Rozmowy mogą jednak w ciągu najbliższych tygodni nabrać odpowiedniego rozpędu.

W umowie napastnika, która obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku, znajduje się klauzula. Ta ma opiewać na 75 milionów euro.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że Santos byłby skłonny zejść z ceny i być może sprzeda swój diament za blisko 30 milionów euro. Ostatnie oferta Juventusu miała natomiast opiewać na 20 milionów euro.

Kaio Jorge zanotował w bieżącym sezonie dwa występy. W tym czasie zdobył jedną bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy