Młody obrońca opuści United?
2015-08-28 22:32:10; Aktualizacja: 10 lat temu
Obrońca Manchesteru United Tyler Blackett może odejść z klubu z Old Trafford na zasadzie wypożyczenia.
21-latek ma za sobą całkiem udany sezon. Pod wodzą Louisa van Gaala udało mu się wywalczyć miejsce w pierwszej drużynie United. Rozegrał w sumie 11 meczów i w marcu podpisał nowy kontrakt z obecnym pracodawcą, w myśl którego będzie zawodnikiem klubu z Manchesteru co najmniej do 2017 roku.
W piątek angielska prasa opublikowała informację, że inny obrońca United — Jonny Evans — jest bliski przejścia do West Bromwich Albion.














![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)


![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




