Młody piłkarz Legii łączony z Manchesterem City

Młody piłkarz Legii łączony z Manchesterem City fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Twitter I Legia.net

Jak podaje Piotr Koźmiński z „Super Expressu”, Radosław Cielemęcki znalazł się na celowniku Manchesteru City.

16-letni ofensywny pomocnik, który może występować również na skrzydle, od 2016 roku jest piłkarzem Legii Warszawa. Utalentowany zawodnik trafił do niej z Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Cielemęcki gra w Centralnej Lidze Juniorów, a w tym sezonie zanotował też dwa występy w trzecioligowych rezerwach Legii.

Jak pisze Legia.net, pomocnika uważa się za jeden z największych talentów szkolących się w akademii mistrza Polski. Zagraniczne kluby już od pewnego czasu obserwują jego poczynania. Wśród nich jest właśnie MC. Być może wkrótce działacze mistrza Anglii przejdą do konkretnego działania i Cielemęcki zacznie trenować w klubie z niebieskiej części Manchesteru.

Polak ma znajdować się również na radarach innych klubów z Anglii, a także zespołów z Włoch.

Dodajmy, że Cielemęcki jest reprezentantem kraju do lat 16. Wcześniej występował w kadrze U-15.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy