MLS: Dublet Przybyłki w starciu z Montrealem Impact [WIDEO]

MLS: Dublet Przybyłki w starciu z Montrealem Impact [WIDEO] fot. Piotr Kucza - FotoPYK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

W nocy z niedzieli na poniedziałek Philadelphia Union rywalizowała z Montrealem Impact. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Amerykanów, w co duży wkład miał Polak Kacper Przybyłko.

Ekipa z Filadelfii w ostatnim czasie imponuje formą. W sześciu spotkaniach przegrała tylko raz, gdy przyszło jej się zmierzyć z Columbus Crew. Poza tym wygrała czterokrotnie, choć wszystko zaczęło się od podziału punktów z New England Revolution.

Podopieczni Jima Curtina w pokonanym polu zostawili już DC United czy New York Red Bulls, a teraz do tej listy dołączyło Montreal Impact.

Kanadyjczycy już w piątej minucie objęli prowadzenie po bramce autorstwa Romella Quioto, który jednak około dziesięć minut później wyleciał z boiska za uderzenie rywala w twarz. To bez wątpienia pomogło wrócić do gry Philadelphii Union.

Znak do ataku gościom dał znany z występów w Nantes Alejandro Bedoya, a tuż przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Kacper Przybyłko. Polak wykorzystał centrę kolegi i strzałem głową umieścił piłę w siatce.

Jak się okazało później, nie było to jedyne trafienie 27-latka. Ledwie dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy rywalizacji, środkowy napastnik miał już na swoim koncie dublet. Tym razem uderzył lewą stopą.

Wynik rywalizacji już po zejściu byłego młodzieżowego reprezentanta „Biało-Czerwonych” ustalił Anthony Fontana. Finalnie Amerykanie wygrali zatem 4:1 i są aktualnie na drugiej pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej Major League Soccer.

Co do Przybyłki, to już drugi dublet naszego rodaka w ostatnim czasie. Podobna sytuacja miała miejsce pod koniec sierpnia, gdy do dwóch goli dorzucił on asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy