Mocarstwowe plany Anży

Mocarstwowe plany Anży
Redakcja
Redakcja
Źródło: talkSPORT

Suleyman Kerimov, właściciel zespołu Anży Machaczkała, w nadchodzącym okienku transferowym, planuje ściągnąć do klubu Cristiano Ronaldo i Leo Messiego.

Eto’o, Zhirkov, Samba - to tylko niektóre z wielkich nazwisk sprowadzonych przez rosyjskiego miliardera do Machaczkały. Wszystkim stara się sterować z ławki trenerskiej Guus Hiddink, jednak siódme miejsce zajmowane obecnie przez Anży, na pewno nie jest szczytem marzeń zarówno kibiców, jak i właściciela klubu.

Dlatego planuje on kolejne, wielkie zakupy w celu wzmocnienia drużyny. Tym razem na jego celowniku znaleźli się wirtuozi futbolu, Cristiano Ronaldo i Leo Messi. Suleyman Kerimov w wywiadzie dla rosyjskiego dziennika przyznał, że wie, iż szansa na sprowadzenie obu piłkarzy jest znikoma, ale ma nadzieje, że któryś jednak skusi się na zarobki proponowane przez niego.

Zdaje się, że plany właściciela Anży są tak samo nieprawdopodobne jak ilość gotówki, którą dysponuje. Piłkarze tacy jak Eto’o lub Zhirkov już zdecydowali się dołączyć do drużyny z Machaczkały, a nam pozostaje tylko czekać na oficjalne wieści o przejściu kolejnego, klasowego gracza do tego zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy