Mohamed Salah kontuzjowany

Mohamed Salah kontuzjowany fot. mohsen nabil / Shutterstock.com

Mohamed Salah, największa gwiazda Liverpoolu i reprezentacji Egiptu, doznał poważnego urazu podczas meczu Pucharu Narodów Afryki z Ghaną.

Do feralnego zdarzenia z udziałem skrzydłowego doszło niedługo przed zakończeniem pierwszej połowy. Po zaliczeniu zaledwie 17 kontaktów z piłką zawodnik poczuł, że coś go ukłuło w nodze.

31-latek przysiadł na murawie. Druzgocąca reakcja na twarzy od razu dała do zrozumienia, że nie będzie on w stanie kontynuować rywalizacji.

Lekarze ze sztabu medycznego nie widzieli innego wyjścia, jak zdjąć lidera „Faraonów” z murawy, aby nie ryzykować pogłębienia urazu.

Miejsce po dwukrotnym królu strzelców Premier League uzupełnił Mostafa Fathi w drugiej minucie doliczonego czasu.

Przypuszcza się, że Salah nabawił się kontuzji mięśniowej. Dalszy udział na turnieju stoi pod znakiem zapytania.

Zdołowanie zespołu błyskawicznie wykorzystał Mohammed Kudus, który sekundy po wymuszonej zmianie wyprowadził „Czarne Gwiazdy” na prowadzenie.

Niedawno ruszyła druga odsłona, a na tablicy wyników w Abidżanie utrzymuje się 1:0 dla Ghany.

Egipt słabo wszedł w najbardziej prestiżowe rozgrywki międzynarodowe w Afryce. Było o włos od niechlubnej sensacji – porażki z Mozambikiem.

To właśnie rzut karny wykorzystany przez Salaha w ostatnich minutach sprawił, że siedmiokrotny triumfator PNA uratował remis.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gonçalo Feio „wynalazł” go dla Legii Warszawa?! „Może nam pomóc zdobywać bramki” Gonçalo Feio „wynalazł” go dla Legii Warszawa?! „Może nam pomóc zdobywać bramki” Mauricio Pochettino nie wytrzymał podczas meczu Chelsea. „Co to ku**a jest?!” Mauricio Pochettino nie wytrzymał podczas meczu Chelsea. „Co to ku**a jest?!” Transfery - Relacja na żywo [28/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/04/2024] Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź.  „Mogę mu chusteczki wysłać” Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź. „Mogę mu chusteczki wysłać” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Zawodnik Rakowa Częstochowa nie wytrzymał po meczu z Widzewem Łódź. „Poje**ni kibice” [WIDEO] Zawodnik Rakowa Częstochowa nie wytrzymał po meczu z Widzewem Łódź. „Poje**ni kibice” [WIDEO] Jacek Magiera stanowczo o graczu Śląska Wrocław. „Po to tu przyszedł, a tego nie ma. Sam musi sobie poradzić” Jacek Magiera stanowczo o graczu Śląska Wrocław. „Po to tu przyszedł, a tego nie ma. Sam musi sobie poradzić”