Monchi po trzech piłkarzy Realu Madryt

Monchi po trzech piłkarzy Realu Madryt fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Don Balon I Calciomercato

Jak podaje „Don Balon”, nowy dyrektor sportowy Romy, Monchi, chce sprowadzić do Rzymu trzech zawodników Realu Madryt.

W stolicy Włoch z przyjściem hiszpańskiego działacza do Romy wiązane są ogromne nadzieje. Zgodnie z medialnymi doniesieniami, twórca potęgi Sevilli pierwsze kroki mające na celu wzmocnienie rzymskiego zespołu odpowiednimi piłkarzami wykonał jeszcze przed oficjalnym objęciem posady.

Jeden z jego planów ma zakładać pozyskanie do włoskiego klubu właśnie trzech piłkarzy „Królewskich”. Konkretnie chodzi o Mateo Kovačicia, Danilo oraz Mariano

Zarówno Danilo, jak i Mariano zależy na regularnej grze, o którą ciężko im w stolicy Hiszpanii. Ten pierwszy co prawda wskoczył ostatnio do składu „Królewskich”, ale nie można wykluczyć, że i tak będzie dążył latem do odejścia.

Kovačić rozegrał w tym sezonie najwięcej minut z całej trójki, ale hiszpańscy dziennikarze uważają, że on również mógłby zgodzić się na transfer. Nie bez znaczenia jest fakt, że chodzi o klub z Serie A, z której to w 2015 roku trafił do Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy